- Comunicat de presa privind lansarea proiectului

PRIMĂRIA --> Programe și strategii --> Comunicat de presa privind lansarea proiectului

Comunicat de presa privind lansarea proiectului

"Infiintare centre sociale (centru de zi, cantina sociala si unitati de ingrijire la domiciliu) in comuna Tutova, judetul Vaslui"

„Înființare centre sociale (centru de zi, cantina sociala si unitate de îngrijire la domiciliu) în comuna Tutova, județul Vaslui", cod SMIS 117327.

Data creare: 23-01-2019 09:11:26