Formulare online

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunţuri publice --> Anunturi pentru achizitie

Executie lucrari in vederea realizarii obiectivului "EXTINDERE RETEA DE CANALIZARE IN LOCALITATEA BADEANA, COMUNA TUTOVA, JUDETUL VASLUI"

anunt
parte desenata
parte scrisa

Data creare: 13-11-2019 09:55:08

NOTIFICARE PRIVIND PRELUNGIREA PERIOADEI DE DEPUNERE A OFERTELOR

Referitor la procedura de achizitie publica Negogiere fara publicare prealabila a unui anunt de participare lansata in vederea contractarii asistentei tehnice din partea proiectantului pentru obiectivul de investitii "Infiintare centre sociale, centru de zi, cantina sociala si unitate de ingrijire la domiciliu"  perioada de depunere a ofertelor se prelungeste de la data de 06.03.2020 la data de 10.03.2020

Data creare: 06-03-2020 12:40:34